Nasza misja

Oferowanie nowoczesnych rozwiązań dających nowe możliwości w leczeniu endowaskularnym w oparciu o wiedzę i doświadczenie.

Nasza wizja

Być firmą oferującą najbardziej innowacyjne, unikalne produkty w sektorze sprzętu do zabiegów wewnątrznaczyniowych w celu budowania wzajemnego zaufania pomiędzy pacjentem, medykiem a naszą firmą.

O nas

Działalność firmy Endolink Sp. z o.o. Sp.K. poprzedzała działalność jednoosobowa  - Endolink Medical Services. Od 2009 roku specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu medycznego. Na początku naszej działalności oferowaliśmy jedynie protezy naczyniowe firmy LeMaitre GmbH. Z biegiem czasu naszą ofertę rozszerzyliśmy o stentgrafty do zaopatrywania tętniaków aorty brzusznej amerykańskiej firmy Endologix Inc.

W 2015 roku została powołana nowa spółka o nazwie Endolink Sp. z o.o. Sp.K. Wraz z pozyskaniem kapitału na inwestycję rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe, innowacyjne produkty firmy Cardiatis BV z Belgii oraz Medicut GmbH z Niemiec.

Nasze działania skupiają się na dystrybucji nietypowych i nie posiadających bezpośredniej konkurencji produktów, których zadaniem jest leczenie tętniaków oraz rozwarstwień aorty brzusznej i piersiowej metodą endowaskularną (wewnątrznaczyniową).