Z przyjemnością prezentujemy Państwu EndoFund S.A. - naszą drugą spółkę trudniącą się branżą faktoringową.

Przy jej tworzeniu przyświecała nam misja by zapewnić małym i średnim firmom sektora medycznego elastyczną i szybką ofertę refinansowania zobowiązań kontrahentów w celu udrożnienia krwiobiegu finansowego rynku usług medycznych. Dzięki temu, że pieniądze będą trafiać na konta Klientów EndoFund w terminie, będzie miało to wpływ na realizację usług medycznych w optymalnym czasie oraz zwiększy ich ilość. W praktyce pacjenci będą krócej oczekiwać na swoje zabiegi a cały proces leczenia ulegnie skróceniu.

Dzisiaj nasza spółka prowadzi emisję akcji. Dzięki temu i Ty możesz zarabiać na finansowaniu zobowiązań służby zdrowia wobec firm medycznych.
Nasze rozeznanie na rynku pozwala nam na skuteczne kierowanie finansowania, oraz wybór najbardziej obiecujących kierunków.

Wizją EndoFund jest pozostanie firmą pierwszego wyboru wspomagającą płynność finansową MSP z branży medycznej za pośrednictwem faktoringu.

W spółce tej powiązaliśmy ze sobą doświadczenia biznesowe naszego Zespołu z bankowości, ubezpieczeń i rynku medycznego. Dzięki temu idealnemu połączeniu EndoFund S.A. oferuje usługi na najwyższym poziomie jakościowym i etycznym. Daje to również zdecydowaną przewagę nad konkurencją.

Jeśli szukasz doświadczonego i stabilnego partnera biznesowego z branży faktoringowej, zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@endofund.pl.  

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie www.endofund.pl